Cambium C13 CARBON

Інноваційна флагманська модель велосипедного сідла від знаменитого британського виробника. Завдяки цілісній карбоновій основі і натуральному каучуковому верху C13 Cambium – найлегше сідло Brooks за всю 150-літню історію компанії. Комфорт у найлегшій формі!

  
Серія сідел Brooks Cambium із каучуковою основою з’явилась у 2013 році і одразу отримала міжнародне визнання, в тому числі нагороду Eurobike Gold Award. Вулканізований каучук – це логічне доповнення лінійки шкіряних сідел Брукс. Природнє поєднання жорсткості і пружності забезпечує високий рівень комфорту, незалежно від дистанції, яку ви долаєте. 

Порівняно із класичними шкіряними сідлами Брукс нові моделі відчутно легші і краще пасують до сучасних велосипедів. Із заміною алюмінієвої рамки на карбонове шасі, вага сідла зменшилась до 259 г. Якщо до сьогодні вас стримувала вага сідел Brooks – тепер це не проблема.

При цьому ми залишились вірними традиціям компанії – бездоганна якість, першокласні натуральні матеріали. Для виготовлення цього сідла ми використовуємо натуральний вулканізований каучук, вкритий бавовняним матеріалом і, за допомогою алюмінієвих заклепок, закріплений на карбоновому шасі.

P.S. Овальна 9-мм рейка може потребувати адаптера для кріплення. Максимальна вага райдера – 100 кг.


  • Технічні особливості
  • Довжина : 275 мм
  • Ширина : 132, 145, 158 мм
  • Висота : 55 мм
  • Маса : від 259 г
  • Рама : Карбон
Дiзнатись детальнiше...
6400 грн
Наявність: В наявності
Кількість
В Чорну П'ятницю при оплаті карткою - додаткова знижка 5%

THE STORY OF
J.B. BROOKS & CO. BIRMINGHAM
Est.1866

John Boultbee Brooks
John Boultbee Brooks
(1846-1921)

ПОЖИТТЄВИЙ
СЕРВІС

"It is not the name of Brooks which makes the saddle good,
but the saddle, and its excellence, that makes the name supreme."
(The Brooks Book for Cyclists, 1912)
Создание и продвижение интернет магазинов в Одессе : Alex Sol WEB DEV