Cambium C13 Carved ALL WEATHER

Найспортивніша флагманська модель велосипедного сідла Brooks відтепер у версії ALL WEATHER!  Це означає, що окрім цілісної карбонової рамки і натуральної каучукової основи, що робили модель C13 найлегшим сідлом Brooks за всю 150-літню історію компанії, нова модель має синтетичне нейлонове покриття.  Саме таке покриття робить C13 Cambium All Weather невибагливим у догляді при будь-якій погоді.  

Серія сідел Brooks Cambium із каучуковою основою з’явилась у 2013 році і одразу отримала міжнародне визнання, в тому числі нагороду Eurobike Gold Award. Вулканізований каучук – це логічне доповнення лінійки шкіряних сідел Брукс. Природнє поєднання жорсткості і пружності забезпечує високий рівень комфорту, незалежно від дистанції, яку ви долаєте. А серія  All Weather додає до цих переваг унікально гнучкий, витривалий і водостійкий верх для комфорту з першого дня і зручності використання.

Модифікація C13 Carved All Weather, окрім всіх переваг і якостей даної моделі, має ергономічний виріз для запобігання надмірному тиску в чутливих місцях. Також виріз сідла додає йому більшої гнучкості і дозволяє ще зменшити вагу. Таке рішення перевірене часом на лінійці шкіряних сидінь Brooks Imperial і забезпечує додатковий комфорт.
  • Технічні особливості
  • Довжина : 275 мм
  • Ширина : 132, 145 мм
  • Висота : 55 мм
  • Маса : від 259 г
  • Рама : Карбон
Дiзнатись детальнiше...
5600 грн
Наявність: Розпродано
Кількість
В Чорну П'ятницю при оплаті карткою - додаткова знижка 5%

THE STORY OF
J.B. BROOKS & CO. BIRMINGHAM
Est.1866

John Boultbee Brooks
John Boultbee Brooks
(1846-1921)

ПОЖИТТЄВИЙ
СЕРВІС

"It is not the name of Brooks which makes the saddle good,
but the saddle, and its excellence, that makes the name supreme."
(The Brooks Book for Cyclists, 1912)
Создание и продвижение интернет магазинов в Одессе : Alex Sol WEB DEV