FAQs

Ми прагнемо на всі запити відповідати настільки швидко, наскільки це можливо, проте будемо вдячні, якщо ви переглянете нашу секцію найбільш популярних запитань перед тим як надіслати своє питання.

Вибір і регулювання сідла

Треба зважити на ряд факторів, один із яких, звичайно, особисті вподобання. Ширші сідла краще підходять для більш прямої посадки на велосипеді, і навпаки, вужчі сідла пасуватимуть для байків зі спортивною, нахилено вперед посадкою. Задні пружини забезпечують додатковий комфорт на вужчих моделях сідел і є обов’язковим елементом для тих, хто їздить із прямою посадкою, оскільки вони абсорбують удари від дорожного покриття, які інакше травмуватимуть хребет. Титанові рами не тільки мають меншу масу, але й краще абсорбуть удари порівняно зі сталевими шасі. Перевага шкіряного сідла полягає в тому, що матеріал верху адаптується до індивідуальних анатомічних особливостей райдера і сідло набуває унікальної форми, яка найкраще пасує персонально вам. Водночас завдяки природнім амортизуючим властивостям шкіри сідло функціонує на кшталт гамака, забезпечуючи органічний рух між райдером і велосипедом. Також варто зважити на те, що деякі сідла Брукс мають різну щільність шкіряного верху. Наприклад, сідла серії Aged мають найм’якший верх і максимально швидко подарують вам очікуване відчуття комфорту. В той же час моделі серії Select виготовлені з найтвердішої шкіри і, відповідно, потребують найдовшої обкатки, але служитимуть максимально довго. Саме сідла Select рекомендовані для подорожей на дуже довгі дистанції. Гарантійний термін для сідел Select становить 10 років або 100 тис. км. Ви можете переглянути ВІДЕО, яке допомагає зробити правильний вибір сідла.
Більшість моделей сідел Брукс мають конструкцію із монорейловою рамкою (single rail), отже їх можна легко встановити на сучасною підсиділи із мікро-регулюванням нахилу, в яких затискач і підсидільна труба виконані у вигляді єдиного елемента. Всі моделі в лінійках Classic, Special, Select, Imperial та Aged мають саме таку сучасну конструцію «single rail». Сімейство сідел Unique, за винятком моделі B15 Swallow, має іншу конструкцію – шасі із подвійною чи потрійною рамкою. Відповідний затискач встановлений на сідла Unique вже на заводі, він розрахований на використання із прямим 22-мм підсиділом.
Так, Brooks пропонує ряд моделей, які розроблені і виготовлені з урахуванням потреб жіночої анатомії. Більшість таких сідел мають аналоги для чоловіків і їх легко розпізнати за суфіксом «S» в назві моделі. Сідла Finesse та B18 також призначені для прекрасної половини велоспільноти, але не мають чоловічих аналогів.
Не кожен дилер Брукс має в наявності всі моделі сідел, адже їх асортимент доволі обширний. Проте на складі українського дистриб’ютора у Львові ми намагаємось забезпечити наявність більшості актуальних моделей. Якщо у вашому місті немає дилера Brooks або ж у нього відсутня модель, яка вас цікавить, зверніться до <ПОСИЛАННЯ> українського дистриб’ютора і вам допоможуть вирішити питання. Зрозуміло, що через специфіку шкіряних сідел, представник Брукс не має можливості надати вам сідло на випробування. Адже в процесі використання шкіряний верх сідла набуває унікальної індивідуальної форми райдера. Окрім того, оцінити неперевершений комфорт шкіряних сідел Brooks можна тільки після процесу «обкатки», який в залежності від обставин і твердості шкіряного матеріалу може тривати від кількасот до тисячі кілометрів пробігу.
Єдина відмінність між цими сідлами – метод кріплення до велосипеда. B67 має монорейкове шасі, яке легко встановити на велосипед із сучасною підсидільною трубою. Натомість, B66 має конструкцію із подвійною рамкою і пасуватиме до старіших велосипедів, які мають класичний прямий підсиділ. B66 комплектується затискачем на трубу діаметром 22 мм.
Для шкіряних сідел Brooks немає чітко визначеного значення максимально допустимої маси велосипедиста. Окрім того, мають значення також інші фактори, наприклад стиль катання і характер покриття, яким часто пересувається окремо взятий велосипед. Для райдерів із вагою понад 120 кг Брукс пропонує три моделі із підсиленим шасі – B33, B135 та B190. Для сідел серії Cambium із карбоновою рамкою маса райдера не повинна перевищувати 110 кг.
Так, ми випускаємо аксесуари тільки в тих кольорах, які ідеально пасують до відповідних сідел
Час від часу незначна кількість мастики Proofide однозначно допоможе утримувати шкіру в хорошому стані і виконуватиме роль бар’єру для зовнішньої вологи. Проте, треба бути готовим до того, що застосування мастики дещо затемнить колір виробу.
Процедура не відрізняється від будь-якої іншої обмотки. Якщо ви сумніваєтесь, зверність до дилера Брукс або досвідченого веломеханіка за допомогою.

ГАРАНТІЯ ТА ПОВЕРНЕННЯ

Гарантійний термін для всієї продукції BROOKS складає 24 місяці з моменту покупки. Якщо ви зареєстрували своє сідло на сайті Brooks England в рамках програми Brooks Forever, термін розширеної гарантії становитиме 10 років. Реєстрація в цій програмі доступна тільки англійською мовою, але якщо вам необхідна допомога, напишіть нам. Підтвердженням дати покупки є товарний чек та гарантійний талон, зберігайте їх протягом усього терміну гарантії. Якщо ви зареєструвались у програмі Brooks Forever, збереження чеку та гарантійного листа не є необхідним.
Офіційний представник Brooks England в Україні – ТОВ «АДМ Імпорт Україна» – здійснює гарантійне обслуговування сідел та інших виробів Brooks придбаних виключно через офіційну роздрібну мережу. Ознайомитись із переліком авторизованих дилерів ви можете на <ПОСИЛАННЯ>відповідній сторінці цього сайту. Також в Україні працюють офіційні онлайн-партнери Brooks England. Будь ласка, уточніть перед покупкою, чи є продавець (фізичний магазин чи онлайн-магазин) офіційним партнером Brooks England в Україні і чи надає він фірмовий гарантійний талон. Саме наявність фірмового гарантійного талону є ознакою офіційного виробу. Прослідкуйте, щоб продавець правильно заповнив гарантійний талон і вказав у ньому код партії (тільки для сідел). Купуючи сідло Brooks у офіційного представника, ви убезпечите себе під розчарування підробкою і отримаєте гарантійну підтримку до 10 років (потрібна реєстрація в програмі Brooks Forever). Якщо у вас виникають сумніви щодо продавця Brooks England, зверніться до <ПОСИЛАННЯ>українського дистриб’ютора за допомогою – вам нададуть підтвердження чи спростування статусу продавця.
Розширену гарантію 10 років можна оформити на всі сідла Brooks, окрім моделей Cambium із карбоновою рамкою. Для цього достатньо <ПОСИЛАННЯ>зареєструвати ваше нове сідло. Обов’язковою умовою для реєстрації вашого сідла в програмі Brooks Forever є покупка у офіційного партнера Brooks England в Україні. Український дистриб’ютор Брукс не проводить гарантійне обслуговування сідел придбаних за кордоном, у неавторизованих продавців, на велофорумах тощо.
У випадку виникнення проблем із товаром необхідно передати його нам для з’ясування деталей. Ви можете звернутись до продавця, у якого здійснили покупку або безпосередньо до <ПОСИЛАННЯ>українського дистриб’ютора Brooks England. Зателефонуйте чи напишіть нам і ми допоможемо якнайшвидше вирішити ваше питання. За умови підтвердження заводського дефекту, ми безкоштовно замінимо товар на аналогічний або відшкодуємо вартість товару, якщо аналог відсутній на складі. Ми не вимагаємо зберігати упаковку для гарантійного обслуговування.
Оскільки шкіра – це природній матеріал, її жорсткість може відрізнятися в різних частинах однієї вирізки і між різними зразками. Дрібні сліди, незначні подряпини і варіації кольору не можуть вважатися дефектами шкіряних виробів. Колір шкіряних виробів набувається під час процесу дублення, тому можливі деякі нерівномірності в забарвленні. Під час першого використання чи намокання можливе перенесення забарвлення на одяг, це не є підставою для гарантійної претензії. Уникайте поїздок на вашому сідлі у світлому одязі. Перед першим використанням відполіруйте сидіння шматком тканини. Необхідно захищати сидіння від вологи, використовуйте для цього спеціальний чохол Brooks. Поїздка на вологому сидінні може залишити сліди на вашому одязі. Дайте вашому сидінню висохти самостійно, без додаткового нагрівання.Brooks England не приймає гарантійних претензій, які є наслідком падінь, ДТП та інших випадків, що виходять за рамки нормального використання велосипеда. Також не приймаються претензії щодо сідел, за якими не було належного догляду (регулярне змащування та підтягування для шкіряного верху тощо).
Якщо вам з будь-яких причин не підійшов товар, ви можете повернути його протягом 14 днів з моменту покупки. Обов'язкова умова в цьому випадку – збереження цілістності упаковки, товарного вигляду та повної комплектації товару. Також ви повинні підтвердити дату і місце покупки товарним чеком. Будь-які транспортні витрати та комісії за здійснення банківських платежів в разі повернення товару (окрім гарантійних випадків) оплачує покупець.
Создание и продвижение интернет магазинов в Одессе : Alex Sol WEB DEV