ISLINGTON Black чоловічий рюкзак 27LT

Артикул: 008119

ISLINGTON [ɪzlɪŋtən], ІЗЛІНГТОН – один із центральних районів Лондону.

Рюкзак ISLINGTON виготовлений із надзвичайно міцної водонепроникної брезентової тканини зі вставками із першокласної натуральної шкіри європейського походження, фарбованої природніми розчинами. З плином часу ваш рюкзак набуватиме все більш стильного вигляду завдяки природньому зношуванню цих довговічних матеріалів.

Ця модель має інноваційні наплічні лямки, які можна легко відрегулювати і закріпити різними способами для найкращої фіксації рюкзака на спині під час поїздки на велосипеді чи мотоциклі. Завдяки спеціальним пряжкам-карабінам, спроектованим Brooks, лямки можна закріпити одним із трьох способів: класичним, навхрест або ж з одним ременем на поясі.

Завдяки продуманій конструкції об'єм рюкзака може змінюватись в діапазоні 22-30 л. Велике відділення для 15-дюймового лептопа має зручний доступ ззовні. Спереду є окрема кишеня-органайзер для телефона, гаманця та іншого необхідного дріб'язку. Додаткову внутрішню кишеню на замку зручно використовувати для паспорта та інших цінностей.

Спереду рюкзака легко закріпити велосипедний шолом або червоний ліхтарик. З внутрішньої сторони надрукований фірмовий "паспорт рюкзака" із полями для вписання імені та контактів власника.

Brooks ISLINGTON створений нашими дизайнерами в Англії і пошитий вручну італійськими майстрами в Тоскані.  • Технічні особливості
  • Ширина : 330 мм
  • Висота : 440-600 мм
  • Глибина : 150 мм
  • Вага : 1600 г
  • Об'єм : 22-27 л
Дiзнатись детальнiше...
12210 грн
Наявність: В наявності
Кількість

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ

при реєстрації в Brooks Forever

THE STORY OF
J.B. BROOKS & CO. BIRMINGHAM
Est.1866

John Boultbee Brooks
John Boultbee Brooks
(1846-1921)

ПОЖИТТЄВИЙ
СЕРВІС

"It is not the name of Brooks which makes the saddle good,
but the saddle, and its excellence, that makes the name supreme."
(The Brooks Book for Cyclists, 1912)