BARBICAN шкіряна наплічна сумка Black

Артикул: 007808

BARBICAN, БАРБІКАН – найбільший європейський мистецький комплекс, розташований в Лондоні

Вишукана сумка-месенджер із натуральної твердої шкіри, яка з плином часу набуватиме все більш стильного вигляду завдяки природньому зношуванню. Сумка виготовлена за найвищими стандартами ремісничої справи: лише ручна робота, бездоганна якість швів, кропітка праця над кожним виробом.

Компанія Brooks як лідер у своїй сфері має можливість отримувати шкіряний матеріал найвищої якості. Для виробництва цієї сумки ми використовуємо винятково першокласну шкіру європейського походження, вичинену шляхом рослинного дублення. Найкраща частина волової шкіри ретельно оброблена в спеціальних розчинах, які не погіршують структуру матеріалу. Процес вичинки є дуже скрупульозним, адже для кожного виробу Brooks потрібен найкращий шкіряний матеріал.

В 1910 році Джон Болтбі та його син Уілфред Мейсон Брукс подали заявки на два патенти, серед яких описаний і спеціальний ремінь, який достатньо одного разу відрегулювати відповідно до вашого зросту і талії. В подальшому під час піших прогулянок ремінь можна залишати вільним для використання сумки на плечі або ж через плече. Коли ви сідаєте на велосипед чи мотоцикл, для надійної фіксації сумки ремінь треба застібнути на поясі – просто потягніть обидва його кінці і замкніть їх посередині за допомогою замка типу Sam Browne.

Для цінних дрібниць чи документів всередині сумки ви знайдете окремий органайзер із логотипом Brooks, який за потреби можна вийняти.

  • Технічні особливості
  • Ширина : 440 мм
  • Висота : 300 мм
  • Глибина : 120 мм
  • Вага : 1500 г
  • Об'єм : 15 лДiзнатись детальнiше...
15540 грн
Наявність: В наявності
Кількість

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ

при реєстрації в Brooks Forever

THE STORY OF
J.B. BROOKS & CO. BIRMINGHAM
Est.1866

John Boultbee Brooks
John Boultbee Brooks
(1846-1921)

ПОЖИТТЄВИЙ
СЕРВІС

"It is not the name of Brooks which makes the saddle good,
but the saddle, and its excellence, that makes the name supreme."
(The Brooks Book for Cyclists, 1912)