Brooks England в Україні

PICKZIP GREY/HONEY 10LT

Артикул: 015674

Тепер модель Pickzip доступна у розмірі 10л.

Створений на основі популярної моделі Pickwick, рюкзак Brooks Pickzip відрізняється від прототипа більш сучасним урбаністичним виглядом. Розробники замінили застібку-карабін основного відділення на велику блискавку, що робить доступ до речей всередині більш швидким – у відповідності до високого темпу життя сучасного міста.

Основне відділення рюкзака має захищене внутрішнє відділення з м’якими стінками для 13-дюймового лептопа, невелику кишеньку на блискавці та органайзер із двома відділеннями для дрібніших речей. Всередині також надрукований фірмовий «паспорт», куди власник може вписати своє ім’я та контактну інформацію. Крім того, модель має ще й велику зовнішню кишеню на блискавці, оздоблену шкіряним кантом. Дно рюкзака захищене від швидкого зношування двома шкіряними полосками із металевими заклепками. Звісно ж, усі шкіряні деталі виготовлені з високоякісної 3.5-мм волової шкіри Brooks Leather, обробленої методом рослинного дублення.

Основний матеріал моделі Pickwick – це міцне бавовняне полотно стандарту bluesign® - тобто, його матеріал є надійним та екологічно безпечним, що засвідчує швейцарська експертна організація  Bluesign Technologies AG.  Тканина має вологотривке покриття, яке гарантує, що ваші речі всередині рюкзака залишаться чистими та сухими.

Зручності у носінні додає грудний ремінь, що застібається на металевий карабін із логотипом Brooks – він надійно фіксує рюкзак на спині та виключає його зісковзування під час педалювання. Модель представлена у трьох кольорах.

Зроблено в Італії.


  • Технічні особливості
  • Ширина : . мм
  • Висота : . мм
  • Глибина : . мм
  • Об'єм : 10 лДiзнатись детальнiше...

11000 грн 7700 грн

Наявність: В наявності
Кількість
Акції, новинки та багато цікавого. Підписуйся на наш Instagram

Безкоштовна доставка

замовлення від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ

при реєстрації в Brooks Forever

THE STORY OF
J.B. BROOKS & CO. BIRMINGHAM
Est.1866

John Boultbee Brooks
John Boultbee Brooks
(1846-1921)

ПОЖИТТЄВИЙ
СЕРВІС

"It is not the name of Brooks which makes the saddle good,
but the saddle, and its excellence, that makes the name supreme."
(The Brooks Book for Cyclists, 1912)