Brooks England в Україні

PICKWICK TOTAL BLACK 26LT

Артикул: 005804

PICKWICK, ПІКВІК – назва поселення у графстві Вілтшир, Англія, яка лягла в основу роману Чарлза Діккенса. Графство також відоме тим, що на його території розташований Стоунхендж.  

Елегантний рюкзак із відділенням для 15-дюймового лептопа, виготовлений із цупкої водостійкої тканини зі вставками із першокласної натуральної шкіри європейського походження, фарбованої природніми розчинами. З плином часу ваш рюкзак набуватиме все більш стильного вигляду завдяки природньому зношуванню цих довговічних матеріалів. 

Окрім відділення для ноутбука, всередині рюкзака є кишеня на замку для цінних речей та органайзер із двома відділеннями. Прихована кишеня зовні рюкзака і додаткове відділення внизу забезпечують швидкий доступ до найнеобхідніших речей, наприклад косметички і невеликого планшета.

Зовнішні кишені і верх рюкзака закриваються з тильної сторони, щоб зберегти лаконічний вигляд цієї стильної сумки. З внутрішньої сторони надрукований фірмовий "паспорт" із полями для вписання імені та контактів власника. 

Pickwick створений дизайнером Андре Клаузером (André Klauser) в Лондоні і виготовлений у Тоскані за найвищими стандартами ремісничої справи: лише ручна робота, бездоганна якість швів, кропітка праця над кожним виробом. 


  • Технічні особливості
  • Ширина : 315 мм
  • Висота : 550 мм
  • Глибина : 150 мм
  • Вага : 900 г
  • Об'єм : 26 лДiзнатись детальнiше...

11000 грн 8800 грн

Наявність: Розпродано
Кількість
Акції, новинки та багато цікавого. Підписуйся на наш Instagram

Безкоштовна доставка

замовлення від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ

при реєстрації в Brooks Forever

THE STORY OF
J.B. BROOKS & CO. BIRMINGHAM
Est.1866

John Boultbee Brooks
John Boultbee Brooks
(1846-1921)

ПОЖИТТЄВИЙ
СЕРВІС

"It is not the name of Brooks which makes the saddle good,
but the saddle, and its excellence, that makes the name supreme."
(The Brooks Book for Cyclists, 1912)