SUFFOLK задній кофр

Артикул: 006528

Вже вкотре Brooks задає нові стандарти для стильного та функціонального перевезення багажу. Задній кофр Suffolk названий за іменем графства Суффолк у Східній Англіі та йде у парі із переднім кофром Norfolk (на карті Британії графство Норфолк так само є парним до Суффолка, географічно «випереджаючи» його).  Кофр Suffolk виготовлений з високоякісного поліестру стандартна bluesign® - тобто, його матеріал є надійним та екологічно безпечним, що засвідчує швейцарська експертна організація  Bluesign Technologies AG.  Тканина має вологотривке поліуретанове покриття, яке гарантує, що ваші речі всередині кофра залишаться чистими та сухими – аксесуар протече хіба що якщо ви цілком занурите його у воду.

 

При всій своїй технологічності, сумка має класичний вигляд, який ми очікуємо від виробів Brooks.  Кофр закривається згори методом щільного згортання – так само, як професійні гермомішки, - та застібається на металеву пряжку зі шкіряним ремінцем. При цьому матеріал кофру вдало імітує текстуру бавовняного полотна, що надає сумці відтінок вінтажності. Кофр оздоблено місткою передньою кишенею, прикрашеним металевим логотипом Brooks, та двома еластичними боковими кишеньками. В них буде зручно перевозити пляшечку з водою або вітрівку – усі ті речі, які постійно мають бути під рукою.

Кофр Suffolk кріпиться на задній багажник за допомогою надзвичайно зручної та надійної системи Ortlieb QL2, що обладнана спеціальними ручками для зручного перенесення вантажу. Система фіксує аксесуар за допомогою спеціальних вбудованих гачків – тобто, без використання будь-яких додаткових інструментів. Вона сумісна із  багажником будь-якої форми та розміру (діаметр його трубки може варіюватись від 8 до 16 мм). Кріплення є абсолютно надійним: сумка не зіскочить та не буде ковзати. Крім того, ви додатково можете замовити спеціальний замок QL2-ANTI-THEFT-DEVICE, сумісний із системою кріплення, який убезпечить ваш вантаж від викрадення.

Вага кофру Suffolk - 1,65 кг; при цьому він може вмістити об’єм вантажу від 18 до 22 літрів – в залежності від висоти сумки, яку можна варіювати в межах 40 – 59 см. Ширина та глибина кофру складають, відповідно, 32 та 16 см. Аксесуар може радувати ваші очі у трьох кольорах: чорному, бежево-сірому та хакі.

Важливе зауваження: кофри продаються поштучно. Для того, щоби придбати набір з двох кофрів, додайте у свій кошик дві одиниці цього товару. Кожен з кофрів Brooks Suffolk універсальний, тобто підходить як для лівого, так і для правого боку велосипеда.

  • Технічні особливості
  • Ширина : 320 мм
  • Висота : 400-590 мм
  • Глибина : 160 мм
  • Об'єм : 18-22 лДiзнатись детальнiше...
3840 грн
Наявність: Розпродано
Кількість