ISLE OF WIGHT сумка під сідло

«Уся ця краса – від Бога» - такий офіційний девіз Острова Вайт, найбільшого острова узбережжя Англії, розташованого у затоці Ла-Манш під Великою Британією. За його ім’ям  розробники Brooks назвали підсідельну сумку Isle of Wight. Девіз острова чудово підходить до аксесуару: його божественна краса не залишить байдужим навіть найвибагливішого естета.

В оббивці сумки використана шкіра Brooks Leather – унікальний високоякісний матеріал ручної роботи, вироблений за класичними технологіями, перевіреними часом. З неї ж виготовлений логотип Brooks, прикріплений до нижньої сторони сумки. Поєднання блискучої металевої фурнітури, шкіряних ремінців та текстильної основи робить сумочку надзвичайно стильною та симпатичною – але водночас  вона залишається цілком практичним аксесуаром, незамінним для щоденного катання на велосипеді.

Сумка Isle of Wight сконструйована з матеріалу, що має стандарт bluesign® - це означає, що її тканина, за засвідченням швейцарської експертної організації  Bluesign Technologies AG, є надійним та екологічно безпечним текстилем.  Для додаткової міцності аксесуара розробники дещо ущільнили тканину згори та знизу. Сумка надійно кріпиться за рейки сідла та підсідельний штир шкіряними ремінцями і підходить до будь-якого велосипеда.

Конструкція сумки передбачає подвійний водостійкий замок, що відкриває клапан, який додатково фіксується знизу липучкою. Це забезпечує зручний доступ до речей, що зберігаються всередині – а речей може вміститись чимало! Версії S та М легко вмістять різні мультитули та змінну камеру, а найбільша версія L придатна навіть для перевезення невеличкого насоса. Розміри найменшої версії S складають 10 х 9.7 х 16 см, а її об’єм – 0.8 літрів.

Сумки Isle of Wight наявні у чотирьох кольорових рішеннях: чорна або хакі із чорними ремінцями, та чорна або сіра із коричневими ремінцями. 


  • Технічні особливості
  • Ширина : 100 мм
  • Висота : 97 мм
  • Глибина : 160 мм
  • Об'єм : 0.8 л
Дiзнатись детальнiше...
1550 грн
Наявність: В наявності
Кількість

THE STORY OF
J.B. BROOKS & CO. BIRMINGHAM
Est.1866

John Boultbee Brooks
John Boultbee Brooks
(1846-1921)

ПОЖИТТЄВИЙ
СЕРВІС

"It is not the name of Brooks which makes the saddle good,
but the saddle, and its excellence, that makes the name supreme."
(The Brooks Book for Cyclists, 1912)