ISLE OF WIGHT сумка під сідло

Артикул: 006306

«Уся ця краса – від Бога» - такий офіційний девіз Острова Вайт, найбільшого острова узбережжя Англії, розташованого у затоці Ла-Манш під Великою Британією. За його ім’ям  розробники Brooks назвали підсідельну сумку Isle of Wight. Девіз острова чудово підходить до аксесуару: його божественна краса не залишить байдужим навіть найвибагливішого естета.

В оббивці сумки використана шкіра Brooks Leather – унікальний високоякісний матеріал ручної роботи, вироблений за класичними технологіями, перевіреними часом. З неї ж виготовлений логотип Brooks, прикріплений до нижньої сторони сумки. Поєднання блискучої металевої фурнітури, шкіряних ремінців та текстильної основи робить сумочку надзвичайно стильною та симпатичною – але водночас  вона залишається цілком практичним аксесуаром, незамінним для щоденного катання на велосипеді.

Сумка Isle of Wight сконструйована з матеріалу, що має стандарт bluesign® - це означає, що її тканина, за засвідченням швейцарської експертної організації  Bluesign Technologies AG, є надійним та екологічно безпечним текстилем.  Для додаткової міцності аксесуара розробники дещо ущільнили тканину згори та знизу. Сумка надійно кріпиться за рейки сідла та підсідельний штир шкіряними ремінцями і підходить до будь-якого велосипеда.

Конструкція сумки передбачає подвійний водостійкий замок, що відкриває клапан, який додатково фіксується знизу липучкою. Це забезпечує зручний доступ до речей, що зберігаються всередині – а речей може вміститись чимало! Версії S та М легко вмістять різні мультитули та змінну камеру, а найбільша версія L придатна навіть для перевезення невеличкого насоса. Розміри найменшої версії S складають 10 х 9.7 х 16 см, а її об’єм – 0.8 літрів.

Сумки Isle of Wight наявні у чотирьох кольорових рішеннях: чорна або хакі із чорними ремінцями, та чорна або сіра із коричневими ремінцями. 


  • Технічні особливості
  • Ширина : 100 мм
  • Висота : 97 мм
  • Глибина : 160 мм
  • Об'єм : 0.8 л
Дiзнатись детальнiше...
1450 грн
Наявність: В наявності
Кількість