Сумка на кермо ISLE OF SKYE

Сумка на кермо – необхідний елемент багажу для кожного велосипедиста, який вирушає в далеку подорож. Isle of Skye дуже зручна для зберігання речей, які можуть знадобитись на ходу, без потреби зупинятись і розпаковувати основні кофри – документи, телефон, бутерброди тощо. Зверху до сумки кріпиться прозора кишеня для карти.

Свою назву сумка Isle of Skye отримала на честь острова Скай, що на заході Шотландії. Це великий, малонаселений (близько 10 тисяч мешканців, або ж 6,04 особи на 1 кв. км) і надзвичайно мальовничий шматок суходолу.

Без велосипеда сумку зручно використовувати разом із легкоз'ємним наплічним ремнем. На кермо сумка кріпиться за допомогою швидкоз'ємного кріплення KLICKfix, яке виготовлене із надзвичайно міцних полімерних матеріалів і витримує навантаження до семи кілограм. Кріплення входить у комплект і дуже просто встановлюється.

Isle of Skye виготовлена зі сертифікованої Bluesign® тканини органічного походження та має вставки із високоякісної натурально фарбованої шкіри. Матеріал сумки водонепроникний – протестований на 2000 мм водяного стовпа.  

  • Технічні особливості
  • Ширина : 260 мм
  • Висота : 210 мм
  • Глибина : 17 мм
  • Вага : 1400 г
  • Об'єм : 9 л
Дiзнатись детальнiше...
4960 грн
Наявність: В наявності
Кількість
При оплаті карткою - додаткова знижка 2%

THE STORY OF
J.B. BROOKS & CO. BIRMINGHAM
Est.1866

John Boultbee Brooks
John Boultbee Brooks
(1846-1921)

ПОЖИТТЄВИЙ
СЕРВІС

"It is not the name of Brooks which makes the saddle good,
but the saddle, and its excellence, that makes the name supreme."
(The Brooks Book for Cyclists, 1912)
Создание и продвижение интернет магазинов в Одессе : Alex Sol WEB DEV