JOHN O'GROATS передній кофр

Парний набір кофрів для подорожей від Brooks отримав свою назву на честь знаменитого веломаршруту «Від Лендс-Енда до Джон О’Гротса» , що проходить через всю Велику Британію. Він з’єднує між собою крайні південно-західну та північно-східну точки острова: власне, Лендс-Енд (на честь якого названо задні кофри Brooks The Land’s End) та Джон О’Гротс (цим ім’ям названі парні до попередніх, передні кофри Brooks The John O’Groats). Щороку цей маршрут довжиною у 1407 кілометрів намагаються подолати сотні велосипедистів, яких не лякає перспектива провести два тижні, подорожуючи  у суворому британському кліматі.

Таку впевненість перед лицем непередбачуваної погоди спортсменам дарують, зокрема, аксесуари для вантажу від Brooks, які не бояться негоди та зберігають речі ідеально сухими та чистими. Передні кофри The John O’Groats виготовлені з високоякісного водотривкого поліестеру, з’єднаного за допомогою технології зварних швів. Це рішення виключає протікання сумок під дощем у місцях скріплення, адже матеріал залишається непошкодженим голкою. Кофри закриваються згори способом щільного згортання – як професійні гермомішки, - та фіксуються металевими пряжками.

Традиційно для Brooks, функціональність кофрів не пошкодила їх зовнішньому вигляду. Вставки зі шкіри ручної роботи та надзвичайно охайно виконані застібки виглядають майже як прикраси – але при цьому дають можливість варіювати місткість сумки. Від задньої пари The Land’s End (19 – 23 літри) передні кофри The John O’Groats відрізняються дещо меншим об’ємом: їх розмір може варіюватись від 12 до 15 літрів.

Кофри кріпляться до переднього багажника без використання будь-яких інструментів, адже в них вбудовано супернадійну систему Ortlieb QL2. Ця система фіксує багаж за допомогою спеціальних надзвичайно міцних гачків, завдяки яким сумки не ковзають; вони підходять до багажників будь-якої форми та розміру (припустимий діаметр трубки – від 8 до 16 мм). Система обладнана ручками для зручного перенесення багажу, а крім того, сумісна зі спеціальним замком QL2-ANTI-THEFT-DEVICE, який убезпечує вантаж від викрадення.

Розмір кофри у розгорнутому вигляді – 280 х 370 х 140 мм.  Доступна тільки в чорному кольорі.

Важливе зауваження: кофри продаються поштучно. Для того, щоби придбати набір з двох кофрів (зображений на фото), додайте у свій кошик дві одиниці цього товару. Кофри The John O’Groats універсальні, тобто підходять як для лівої, так і для правої сторони велосипеда.

  • Технічні особливості
  • Ширина : 250 мм
  • Висота : 360 мм
  • Глибина : 140 мм
  • Об'єм : 12-15 лДiзнатись детальнiше...
3300 грн
Наявність: розпродано
Кількість