B4 cумка для інструментів

Підрамна сумка для інструментів Brooks B4 завершує лінійку навісних велосумок з формованої шкіри, що стала результатом плідної співпраці фірми Brooks із Лондонським Королівським Коледжем Мистецтв (RCA, Royal College of Art in London). Усі аксесуари з цієї лінійки виготовляють в англійському містечку Сметвік, використовуючи ті самі фабричні верстати й технології, що задіяні у виробництві славетних шкіряних сідел Brooks.

Класична шкіряна сумка Brooks B4 виготовлена з першокласної волової шкіри товщиною 3-5 мм, вичиненої способом рослинного дублення. Цей спосіб дбайливо зберігає структуру матеріалу та є екологічно безпечним; шкіра рослинної вичинки, за умови належного догляду, відрізняється надзвичайною витривалістю та довговічністю у використанні.

Сумка B4 спроектована для зручного перевезення інструментів: вона може вмістити до 0.85 літрів вантажа (туди легко помістяться різноманітні мультитули і навіть змінна камера). Крім того, вона дуже компактна та зручна: її розміри складають 120 х 40 х 180 мм, а вага - 125 г. Сумка кріпиться до велосипеда за допомогою трьох шкіряних ремінців із металевими пряжками: два кріплення чіпляються до рами, а ще одне – до підсідельного штиря. Четвертий ремінець, ідентичний до ременів кріплень, проходить через окантовані металом люверси та фіксує клапан сумки. Аксесуар наявний у трьох кольорах: чорному, темно- та світло-коричневому. Корпус та ремінці вироблені зі шкіри одного кольору; завдяки цій класичній монохромності сумочка виглядає стримано та надзвичайно охайно. 

  • Технічні особливості
  • Ширина : 40 мм
  • Висота : 180 мм
  • Глибина : 120 мм
  • Вага : 124 г
  • Об'єм : 0,85 л


2945 грн
Наявність: В наявності
Кількість

THE STORY OF
J.B. BROOKS & CO. BIRMINGHAM
Est.1866

John Boultbee Brooks
John Boultbee Brooks
(1846-1921)

ПОЖИТТЄВИЙ
СЕРВІС

"It is not the name of Brooks which makes the saddle good,
but the saddle, and its excellence, that makes the name supreme."
(The Brooks Book for Cyclists, 1912)
Создание и продвижение интернет магазинов в Одессе : Alex Sol WEB DEV