Pitfield Discovery Collection 28LT Black

Артикул: 013946

Рюкзак Pitfield з нової лінійки сумок від Brooks Discovery Collection – це поєднання витонченого урбаністичного стилю та бездоганної якості. Назва моделі походить від Пітфілд-стріт – вулиці у центральній частині Лондона, яку дуже люблять велосипедисти за її зручні велодоріжки.

 Завдяки вишуканому дизайну, наплічник Pitfield виглядає доволі компактним, проте насправді він досить місткий – у його центральному відділенні з вертикальним зіппером можна переносити навіть велошолом. Рюкзак має м’яке відділення для ноутбука та бічну кишеню для пляшки з водою або термоса, також оздоблений вертикальним зіппером. Центральне відділення наплічника має декілька кріплень для ключів та інших дрібниць.

 Рюкзак Pitfield виготовлений з міцних водостійких матеріалів, а тому чудово підійде для повсякденного використання у будь-яку погоду. Його нижня частина не боїться води, адже виготовлена з міцної кордури, вкритої поліуретаном. Верхня частина наплічника – це водостійкий нейлон, який також має поліуретанове покриття. Фурнітура цієї моделі – це зіппери найвищої якості японського виробникаYKK, що мають водовідштовхуючі властивості. Фіксатори лямок та застібки ремінців клапана й нагрудного ремінця зроблені з алюмінію – так само, як і логотип Brooks, що прикрашає передню частину рюкзака. Тим, хто небайдужий до питань екології, буде приємно знати, що внутрішня підкладка рюкзака – це матеріал Cyclepet, на 100% виготовлений з перероблених ПЕТ-пляшок.

Приємно вражає також і комфортність цієї моделі: спинка рюкзака зроблена з м’якої дихаючої тканини, що не дає пітніти спині; з цього ж матеріала зроблено й внутрішній бік лямок – завдяки цьому вони ніколи не натиратимуть плечі, а вага навіть повністю завантаженого рюкзака буде ледь відчутною. З боків наплічник прикрашений світловідбиваючими деталями, які надають велосипедисту чи пішоходу додаткової пасивної безпеки.

  • Технічні особливості
  • Ширина : 320 мм
  • Висота : 550/630 мм
  • Глибина : 170 мм
  • Вага : 1300 г
  • Об'єм : 24/28 л


Дiзнатись детальнiше...
6270 грн
Наявність: Розпродано
Кількість