PICKWICK LINEN BLACK 12LT

Артикул: 014691

Рюкзак Pickwick з технічного льону прекрасно поєднюється із різними стилями та підходить для різних щоденних потреб, не залежно від того, чи ви на велосипеді, чи ні. Попри те, що льон досить складно виготовляти, вироби з нього ціняться у всьому світі завдяки їхній натуральності та здатності створювати виняткову прохолоду в спекотні дні. Окрім того цей матеріал довговічний та має стильний класичний вигляд. Технічний льон, який ми обрали для нашого рюкзака Pickwick має також водовідштовхуючі властивості. Такий матеріал робить цю модель легким рюкзаком-мішком, ідеальним для міста влітку. Рюкзак закривається стильним способом roll-top, має м'ягкі та міцні лямки, внутрішню кишеню із відділенням для 13-дюймового лептопа, та вставки із першокласної натуральної шкіри європейського походження, фарбованої природніми розчинами. Доступний у двох розмірах.

PICKWICK, ПІКВІК – назва поселення у графстві Вілтшир, Англія, яка лягла в основу роману Чарлза Діккенса. Графство також відоме тим, що на його території розташований Стоунхендж.  

Рюкзаки Pickwick створені дизайнером Андре Клаузером (André Klauser) в Лондоні і виготовлені у Тоскані за найвищими стандартами ремісничої справи: лише ручна робота, бездоганна якість швів, кропітка праця над кожним виробом.   • Технічні особливості
  • Ширина : 260 мм
  • Висота : 400-480 мм
  • Глибина : 120 мм
  • Вага : 660 г
  • Об'єм : 12-14 л
Дiзнатись детальнiше...
7040 грн
Наявність: В наявності
Кількість