PICCADILLY шкіряний рюкзак

PICCADILLY [pɪkəˈdɪlɪ], ПІКАДІЛЛІ  — одна з найширших і найбільш жвавих вулиць в історичному центрі Лондона — Вестмінстері.

Універсальний рюкзак, який втілює в собі елегантність і простоту, непідвладні часові. Для сучасної молоді він також символізує свободу, яка, безсумнівно, асоціюється із надихаючими поїздками на велосипеді. Верхня ручка дозволяє носити цей рюкзак як ручну сумку, легко адаптуючись до вашого сучасного стилю життя. 

Компанія Brooks як лідер у своїй сфері має можливість отримувати шкіряний матеріал найвищої якості. Для виробництва цієї сумки ми використовуємо винятково першокласну шкіру, вичинену шляхом рослинного дублення. Найкраща частина волової шкіри товщиною 2 мм ретельно оброблена в спеціальних розчинах, які не погіршують структуру матеріалу. Процес вичинки є дуже скрупульозним, адже для кожного виробу Brooks потрібен найкращий шкіряний матеріал.

Ранець Brooks PICCADILLY виготовлений за найвищими стандартами ремісничої справи: лише ручна робота, бездоганна якість швів, кропітка праця над кожним виробом.

Для цінних дрібниць чи документів всередині рюкзака ви знайдете окремий "клатч" із логотипом Brooks, який за потреби можна вийняти.  • Технічні особливості
  • Ширина : 280 мм
  • Висота : 400 мм
  • Глибина : 110 мм
  • Вага : 900 г
  • Об'єм : 10.5 л
Дiзнатись детальнiше...
9600 грн
Наявність: В наявності
Кількість
В Чорну П'ятницю при оплаті карткою - додаткова знижка 5%

THE STORY OF
J.B. BROOKS & CO. BIRMINGHAM
Est.1866

John Boultbee Brooks
John Boultbee Brooks
(1846-1921)

ПОЖИТТЄВИЙ
СЕРВІС

"It is not the name of Brooks which makes the saddle good,
but the saddle, and its excellence, that makes the name supreme."
(The Brooks Book for Cyclists, 1912)
Создание и продвижение интернет магазинов в Одессе : Alex Sol WEB DEV