ISLINGTON Black чоловічий рюкзак 27LT

Артикул: 008119

ISLINGTON [ɪzlɪŋtən], ІЗЛІНГТОН – один із центральних районів Лондону.

Рюкзак ISLINGTON виготовлений із надзвичайно міцної водонепроникної брезентової тканини зі вставками із першокласної натуральної шкіри європейського походження, фарбованої природніми розчинами. З плином часу ваш рюкзак набуватиме все більш стильного вигляду завдяки природньому зношуванню цих довговічних матеріалів.

Ця модель має інноваційні наплічні лямки, які можна легко відрегулювати і закріпити різними способами для найкращої фіксації рюкзака на спині під час поїздки на велосипеді чи мотоциклі. Завдяки спеціальним пряжкам-карабінам, спроектованим Brooks, лямки можна закріпити одним із трьох способів: класичним, навхрест або ж з одним ременем на поясі.

Завдяки продуманій конструкції об'єм рюкзака може змінюватись в діапазоні 22-30 л. Велике відділення для 15-дюймового лептопа має зручний доступ ззовні. Спереду є окрема кишеня-органайзер для телефона, гаманця та іншого необхідного дріб'язку. Додаткову внутрішню кишеню на замку зручно використовувати для паспорта та інших цінностей.

Спереду рюкзака легко закріпити велосипедний шолом або червоний ліхтарик. З внутрішньої сторони надрукований фірмовий "паспорт рюкзака" із полями для вписання імені та контактів власника.

Brooks ISLINGTON створений нашими дизайнерами в Англії і пошитий вручну італійськими майстрами в Тоскані.  • Технічні особливості
  • Ширина : 330 мм
  • Висота : 440-600 мм
  • Глибина : 150 мм
  • Вага : 1600 г
  • Об'єм : 22-27 л
Дiзнатись детальнiше...
10890 грн
Наявність: Розпродано
Кількість