BARBICAN шкіряна наплічна сумка

Артикул: 007808

BARBICAN, БАРБІКАН – найбільший європейський мистецький комплекс, розташований в Лондоні

Вишукана сумка-месенджер із натуральної твердої шкіри, яка з плином часу набуватиме все більш стильного вигляду завдяки природньому зношуванню. Сумка виготовлена за найвищими стандартами ремісничої справи: лише ручна робота, бездоганна якість швів, кропітка праця над кожним виробом.

Компанія Brooks як лідер у своїй сфері має можливість отримувати шкіряний матеріал найвищої якості. Для виробництва цієї сумки ми використовуємо винятково першокласну шкіру європейського походження, вичинену шляхом рослинного дублення. Найкраща частина волової шкіри ретельно оброблена в спеціальних розчинах, які не погіршують структуру матеріалу. Процес вичинки є дуже скрупульозним, адже для кожного виробу Brooks потрібен найкращий шкіряний матеріал.

В 1910 році Джон Болтбі та його син Уілфред Мейсон Брукс подали заявки на два патенти, серед яких описаний і спеціальний ремінь, який достатньо одного разу відрегулювати відповідно до вашого зросту і талії. В подальшому під час піших прогулянок ремінь можна залишати вільним для використання сумки на плечі або ж через плече. Коли ви сідаєте на велосипед чи мотоцикл, для надійної фіксації сумки ремінь треба застібнути на поясі – просто потягніть обидва його кінці і замкніть їх посередині за допомогою замка типу Sam Browne.

Для цінних дрібниць чи документів всередині сумки ви знайдете окремий органайзер із логотипом Brooks, який за потреби можна вийняти.

  • Технічні особливості
  • Ширина : 440 мм
  • Висота : 300 мм
  • Глибина : 120 мм
  • Вага : 1500 г
  • Об'єм : 15 лДiзнатись детальнiше...
12600 грн
Наявність: В наявності
Кількість