B1 наплічна сумка із твердої шкіри

Брукс із гордістю представляє плід успішної співпраці з Королівським Коледжом Мистецтв (RCA, Royal College of Art) у Лондоні. Нова лінійка сумок із формованої шкіри виготовляється вручну на фабриці сідел у місті Сметвік, Англія, із використанням тих самих верстатів і технологій, які застосовуються на виробництві знаменитих шкіряних сідел Брукс.  

Створюючи форму цієї сумки, дизайнери відштовхнулись від ширини найбільш знакової моделі сідла – Brooks B17. Сумка виготовлена за найвищими стандартами ремісничої справи: лише ручна робота, бездоганна якість швів, кропітка праця над кожним виробом.

Компанія Brooks як лідер у своїй сфері має можливість отримувати шкіряний матеріал найвищої якості. Для виробництва цієї сумки ми використовуємо винятково першокласну шкіру, вичинену шляхом рослинного дублення. Найкраща частина волової шкіри товщиною 3-5 мм ретельно оброблена в спеціальних розчинах, які не погіршують структуру матеріалу. Процес вичинки є дуже скрупульозним, адже для кожного виробу Brooks потрібен найкращий шкіряний матеріал.

З'ємний ремінь із міцного натурального матеріалу можна відрегулювати до потрібної довжини. Завдяки додатковим шкіряним ременям на тильній стороні сумку також можна закріпити на велосипеді різними способами: на задні петлі сідел Брукс, на кермо, багажник чи навіть на раму. Якщо ви не плануєте використовувати сумку на велосипеді, зайві елементи кріплення можна демонтувати.

  • Технічні особливості
  • Ширина : 170 мм
  • Висота : 210 мм
  • Глибина : 70 мм
  • Вага : 800 г
  • Об'єм : 2,5 л


Дiзнатись детальнiше...

4350 грн 3045 грн

Наявність: Розпродано
Кількість