NORFOLK передній кофр Black

Артикул: 006603

Вже вкотре Brooks задає нові стандарти для стильного та функціонального перевезення багажу. Передній кофр Norfolk названий за іменем графства Норфолк у Східній Англіі та йде у парі із заднім кофром Suffolk (на карті Британії графство Суффолк так само є парним до Норфолка).  Кофр Norfolk виготовлений з високоякісного поліестру стандартна bluesign® - тобто, його матеріал є надійним та екологічно безпечним, що засвідчує швейцарська експертна організація  Bluesign Technologies AG.  Тканина має вологотривке поліуретанове покриття, яке гарантує, що ваші речі всередині кофра залишаться чистими та сухими – аксесуар протече хіба що якщо ви цілком занурите його у воду.

При всій своїй технологічності, сумка має класичний вигляд, який ми очікуємо від виробів Brooks.  Кофр закривається згори методом щільного згортання – так само, як професійні гермомішки, - та застібається на металеву пряжку зі шкіряним ремінцем. При цьому матеріал кофру вдало імітує текстуру бавовняного полотна, що надає сумці відтінок вінтажності. Кофр оздоблено місткою передньою кишенею, прикрашеним металевим логотипом Brooks, та двома еластичними боковими кишеньками. В них буде зручно перевозити пляшечку з водою або вітрівку – усі ті речі, які постійно мають бути під рукою.

Кофр Norfolk кріпиться на переднє колесо (як справа, так і зліва) за допомогою надзвичайно зручної та надійної системи Ortlieb QL2, що обладнана спеціальними ручками для зручного перенесення вантажу. Система фіксує аксесуар за допомогою спеціальних вбудованих гачків – тобто, без використання будь-яких додаткових інструментів. Кріплення є абсолютно надійним: сумка не зіскочить та не буде ковзати. Крім того, ви додатково можете замовити спеціальний замок QL2-ANTI-THEFT-DEVICE, сумісний із системою кріплення, який убезпечить ваш вантаж від викрадення.

Кофр Norfolk  може вмістити об’єм вантажу від 10 до 13 літрів – в залежності від висоти сумки, яку можна варіювати в межах 33 – 48 см. Ширина та глибина кофру складають, відповідно, 26 та 14 см. Аксесуар може радувати ваші очі у трьох кольорах: чорному, бежево-сірому та хакі.

Важливе зауваження: кофри продаються поштучно. Для того, щоби придбати набір з двох кофрів, додайте у свій кошик дві одиниці цього товару. Кожен з кофрів Brooks Suffolk/Norfolk універсальний, тобто підходить як для лівого, так і для правого боку велосипеда.


  • Технічні особливості
  • Ширина : 260 мм
  • Висота : 330-480 мм
  • Глибина : 140 мм
  • Об'єм : 10-13 лДiзнатись детальнiше...
4000 грн
Наявність: Розпродано
Кількість

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ

при реєстрації в Brooks Forever

THE STORY OF
J.B. BROOKS & CO. BIRMINGHAM
Est.1866

John Boultbee Brooks
John Boultbee Brooks
(1846-1921)

ПОЖИТТЄВИЙ
СЕРВІС

"It is not the name of Brooks which makes the saddle good,
but the saddle, and its excellence, that makes the name supreme."
(The Brooks Book for Cyclists, 1912)