Насос P1 Hand Pump With Gauge

Ще ніколи звичайний інструмент не виглядав так гарно. Насос преміум-класу Brooks P1 найкращим чином комбінує у собі стиль та функціональність. Він має доволі компактний алюмінієвий корпус завдовжки у 23 см, що робить його надзвичайно легким: інструмент важить лише 188 г, але при цьому його потужність дозволяє максимальний тиск до 100 PSI. Такими властивостями інструмент завдячує найпрогресивнішім технологіям, задіяним у його виробництві.

Корпус насоса Brooks P1 виготовлено методом екструзії, а його рукоятка - методом CNC-фрезерування (на станках з комп’ютеризованою системою керування). Ця технологія дозволяє виробляти деталь у 3D режимі; на відміну від традиційного «площинного» фрезерування, метод CNC використовує синхронізоване трикоординатне управління ріжучим інструментом, що значно підвищує точність роботи та якість результату.

Ергономічна насадка з високоякісної рифленої резини, брендованої логотипом Brooks, забезпечує комфортну роботу з насосом - вона приємна на дотик та не ковзає у руці. Насос Brooks P1 обладнаний надійним важелем блокування ніппеля; він сумісний із клапанами як французького (Presta), так і американського (Schrader) типу.  Крім цього, у корпус насоса вмонтовано манометр, достатньо великий, щоби було зручно бачити цифри. Завдяки цьому точному приладу ви можете бути впевнені, що накачали ваші камери до оптимального тиску.

 Модель наявна у двох кольорах.


  • Технічні особливості
  • Ширина : 0 мм
  • Висота : 0 мм
  • Глибина : 0 мм
  • Вага : 0 гДiзнатись детальнiше...
1800 грн
Наявність: Розпродано
Кількість

THE STORY OF
J.B. BROOKS & CO. BIRMINGHAM
Est.1866

John Boultbee Brooks
John Boultbee Brooks
(1846-1921)

ПОЖИТТЄВИЙ
СЕРВІС

"It is not the name of Brooks which makes the saddle good,
but the saddle, and its excellence, that makes the name supreme."
(The Brooks Book for Cyclists, 1912)