Дощовик CAMBRIDGE Rain Cape

Непередбачувана англійська погода навчила британців розумітися на захисному одязі. Плащі Макінтоша, тренчкоти Барбері – мешканці Туманного Альбіону традиційно були в авангарді війни з негодою.  Розробники Brooks гідно продовжили цей ряд, створивши універсальний дощовик  Cambridge Rain Cape.

Дощовик виготовлений з легкого та міцного нейлону (поліаміду) із високим показником водостійкості (10,000 mm  H20) – це означає, що у плащі Cambridge Rain Cape ви не промокнете навіть під дуже сильним дощем із вітром.  З двох дощовиків від Brooks, названих на честь університетських містечок (Oxford Cape та Cambridge Cape), саме Cambridge є найлегшим. Дощовик згортається у зручну скатку зі світловідбиваючою смужкою та фіксується шкіряними ремінцями ручної роботи із металевими застібками, що прикріплені на спині плаща. За допомогою тих самих ремінців, згорнутий плащ можна надійно зафіксувати на рейках під сідлом. Як альтернатива, дощовик легко поміститься у велосипедну сумку, наприклад у Brooks Cycle Bag.

Розробники Brooks попіклувалися про те, щоби плащ Cambridge Rain Cape було зручно не лише возити з собою, але й носити на собі. Дощовик закриє вас майже до колін, якщо ви стоїте, а при їзді на велосипеді він легко покриває всю відстань від сідла до керма.  До переднього краю дощовика пришиті дві магнітні стрічки, якими можна зафіксувати плащ на кермі – так він захищатиме від зливи коліна під час педалювання. Плащ легко підігнати під індивідуальний розмір, адже його дизайн передбачає еластичні затяжки у зоні комірця та на капюшоні, під який легко влізе велошолом.

Дощовик Cambridge Rain Cape наявний у трьох розмірах (XS/S, M/L, XL/XXL) та семи яскравих кольорах (чорний, сірий, бежевий, зелений, темно-синій, помаранчевий та рожевий). Вага дощовика у середньому розмірі – 390 г. Цей плащ дуже стильний та елегантний, його із задоволенням носять і жінки й чоловіки, адже він однаково пасує як до спіднички, так і до джинсів.


SIZE CHART

Size 1 -> XS / S

Size 2 -> M / L

Size 3 -> XL / XXL

 


Дiзнатись детальнiше...

4200 грн 2940 грн

Наявність: Розпродано
Кількість

THE STORY OF
J.B. BROOKS & CO. BIRMINGHAM
Est.1866

John Boultbee Brooks
John Boultbee Brooks
(1846-1921)

ПОЖИТТЄВИЙ
СЕРВІС

"It is not the name of Brooks which makes the saddle good,
but the saddle, and its excellence, that makes the name supreme."
(The Brooks Book for Cyclists, 1912)