Brooks England в Україні

Наша історія

Iсторiя Brooks England з 1866 року

Наша історія

Brooks England Ltd займається виробництвом велосидінь вже більше століття. Насправді ж витоки компанії сягають глибше – того дня, коли народився засновник фірми Джон Болтбі Брукс.

Етапи створення та розвитку Brooks England Ltd стали відомі нам завдяки Брайану Йєйтсу, правнуку Джона Болтбі Брукса. Саме він опублікував лист, в якому описані перші роки існування компанії. Автором послання є його батько Генрі Бертрам Йєйтс – останній представник родини, що керував сімейним бізнесом до 1958 року. У листі вказано, що майже 150 років тому Джон Болтбі Брукс вирішив залишити своє рідне місто Хінклі, що у графстві Лестершир. У пошуках кращої долі він поїхав у Бірмінгем, маючи в кишені 20 фунтів. Тим не менш, вже протягом року він заснував фірму під назвою J.B.Brooks & Co, яка займалася продажем збруї для коней та інших виробів зі шкіри.

1878 року сталася подія, яка круто змінила життя Джона. Він мав звичку їздити на роботу верхи, однак його улюблений кінь, на жаль, помер. Розуміючи, що він наразі не зможе дозволити собі іншого коня, Джон позичив у приятеля новомодний і значно доступніший транспортний засіб – велосипед. В ньому Джонові усе подобалося, окрім жахливо твердого дерев’яного сидіння. Майбутній засновник фірми Brooks вирішив вдосконалити його.

Інноваційний дизайн шкіряного велосипедного сідла Джона Болтбі Брукса був поданий до патентного бюро 28 жовтня 1882 року. Виріб називався “Сидіння для велосипедів та трициклів”. Це був перший з багатьох сотень майбутніх винаходів Джона Брукса, серед яких будуть захисні всепогодні пончо, капелюхи для моряків та звичайних джентльменів, краги і навіть черевики.

Окрім сидінь, Джон Брукс розробив широку гаму міцних багажних систем для велосипедів, мотоциклів та автомобілів. Крім того, він створив незліченну кількість різновидів велосипедних сумок, які лише можна собі уявити – від кофрів для сигар, карт та фотокамер до футлярів для шабель, гвинтівок та клюшок для гольфу. З кожним новим продуктом у своєму модельному ряду фірма Джона Брукса затверджувала себе як виробника стильних та якісних аксесуарів для сучасних велорайдерів.

Сідла завжди займали особливе місце в асортименті Brooks England Ltd. Саме вони створювали репутацію фірми як виробника найкращих товарів для їзди. The Best for Riding – такий слоган почав заслужено використовуватися в щорічних каталогах починаючи з 1930. В 1950-х, на пікові свого зростання, Brooks продавали більше велосипедних сидінь, ніж будь-який інший виробник у світі. Продукти, позначені лого Brooks, завжди виготовляли в Англії. І по сьогодні фірма продовжує з гордістю випускати якісні товари на своїх англійських заводах.

BROOKS СЬОГОДНІ

Ми продовжуємо берегти традицій компанії, яка з впевненістю дивиться в майбутнє. Репутація компанії Brooks як виробника продуктів найвищої якості є непорушною. Дух першопрохідництва та винахідливості, привнесений засновником фірми Джоном Болтбі Бруксом, надихає нас на створення інноваційних продуктів, виготовлених з повагою до традицій ручної роботи. Зараз, як і завжди, речі з лого Brooks відрізняються якістю, функціональністю та стилем.

Зовсім нещодавно модельний ряд наших багажних систем був розширений. Ми додали багато товарів в сучасному дизайні, у виробництві яких використовується та ж високоякісна шкіра, що й у виготовлені сідел. Компанія Brooks застосовує перевірені часом методи ручної

Віднедавна ми також пропонуємо широку гаму сумок та рюкзаків, виготовлених вручну в Італії – ще одній європейській країні з багатими традиціями виробництва продуктів зі шкіри. Розроблені міжнародною командою дизайнерів, вони поєднують британський дизайн з італійською компетентністю, високий стиль з надзвичайною витривалістю.

Більше того, в першій декаді нового століття ми оновили наш слоган “Saddles, Bags” словом “etc.” (з англ. “та інше”). Так на світ з’явилася лінійка особливого одягу для велосипедистів, яка відсилає до оригінального велоодягу Brooks 1930-х, розробленого персонально Джоном Болтбі Бруксом. Ці предмети спеціалізованого гардеробу поєднують сучасні технології текстильної промисловості та найновіші методи крою.

Всі перелічені вище досягнення утверджують Brooks England як динамічну компанію. Ми пишаємося нашими багаторічними традиціями та з впевненістю дивимося в майбутнє.

ЗРОБЛЕНО ТАК САМО, ЯК І 140 РОКІВ ТОМУ

Традиційна техніка виробництва та філігранна робота зі шкірою залишаються головними перевагами компанії Brooks. Наші майстри виготовляють сидіння, багажні системи та інші аксесуари для велосипедів так же старанно, як це робили їхні попередники.

Модельний ряд Brooks постійно доповнюється новими позиціями. Дизайнери компанії розвивають ідеї з нашого минулого, адаптуючи їх до потреб сучасних райдерів. Кожний новий виріб продовжує традиції Brooks, беручи натхнення з багатої історії фірми. Інноваційний дизайн та найвища якість виробництва залишаються головними сильними сторонами компанії впродовж більш ніж століття.

Наша фабрика у місті Сметвік розташована буквально в кількох милях від родинного дому Джона Болтбі Брукса.

Кваліфіковані працівники продовжують виробляти тут сидіння, користуючись традиційними технологіями і перевіреними часом станками. Деякі з цих машин експлуатуються з 1940-1950-х років. Паралельно на іншому підприємстві, розташованому в Манчестері, досвідчені майстри шиють шкіряні багажні системи Brooks за найвищими стандартами ремісничої справи: лише ручна робота, бездоганна якість швів, кропітка праця над кожним виробом.

Основою асортименту Brooks залишаються класичні шкіряні сидіння, що входять до сімейства продуктів Heritage Line. За більш ніж століття проектування міцних і в той же час гнучких шкіряних сідел, що не мають аналогів у світі, ми значно розширили наш модельний ряд, який тепер складається з шести лінійок.

Нещодавно ми представили інноваційні сідла сімейства Cambium, в яких замість традиційної шкіри використані натуральний каучук та органічне бавовняне полотно.

Щоби полегшити завдання вибору правильного сидіння, ми розбили їх на групи за призначенням. Це, зокрема, “Шосе та MTB”, “Туризм та трекінг”, “Місто та важка експлуатація”

Про яку би лінійку сидінь не йшлося, компанія Brooks залишається прихильником такого дизайну продуктів, де використовуються лише натуральні матеріали та надійні конструкторські рішення.

Старанне збереження традицій виробництва робить сідла Brooks бажаними для найвимогливіших райдерів по всьому світі.