PADDINGTON наплічна сумка Chianti/Maroon

Артикул: 010570

PADDINGTON, ПЕДДІНГТОН – центральний район Лондона, знаменитий своїм вокзалом. Назва вперше зустрічається ще в 1056 році.

Стильна і компактна наплічна сумка із відділенням для 13-дюймового ноутбука. Дизайн цієї моделі повторє основні риси сумки BARBICAN, тільки у зменшеному розмірі.

PADDINGTON виготовлена із міцної водостійкої тканини зі вставками із першокласної натуральної шкіри європейського походження, фарбованої природніми розчинами. З плином часу ваша сумка набуватиме все кращого вигляду завдяки природньому зношуванню цих довговічних матеріалів.

Всередині сумки, окрім відділення для ноутбука, є велика кишеня на замку і органайзер. Прихований магнітний замок у крищці підтримує лаконічний дизайн.

Одна із особливостей цієї моделі – інноваційний ремінь, який достатньо одного разу відрегулювати відповідно до вашого зросту і талії. В подальшому під час піших прогулянок ремінь можна залишати вільним для використання сумки на плечі або ж через плече. Коли ви сідаєте на велосипед чи мотоцикл, для надійної фіксації сумки ремінь треба застібнути на поясі – просто потягніть обидва його кінці і замкніть їх посередині за допомогою замка типу Sam Browne.

З внутрішньої сторони сумки надрукований фірмовий "паспорт" із полями для вписання імені та контактів власника.

PADDINGTON створена нашими дизайнерами в Англії і виготовлена вручну італійськими майстрами у Тоскані.  • Технічні особливості
  • Ширина : 350 мм
  • Висота : 280 мм
  • Глибина : 95 мм
  • Вага : 590 г
  • Об'єм : 10 лДiзнатись детальнiше...
7425 грн
Наявність: В наявності
Кількість