BARBICAN наплічна сумка Black

Артикул: 008263

BARBICAN, БАРБІКАН – найбільший європейський мистецький комплекс, розташований в Лондоні

Стильна і практична сумка-месенджер, виготовлена із міцної водостійкої тканини зі вставками із першокласної натуральної шкіри європейського походження, фарбованої природніми розчинами. З плином часу ваша сумка набуватиме все більш стильного вигляду завдяки природньому зношуванню цих довговічних матеріалів.

Сумка BARBICAN відповідає вимогам динамічного життя у сучасному мегаполісі – має відділення для 15-дюймового лептопа, велику внутрішню кишеню на замку та приховану зовнішню кишеню, в якій зручно тримати паспорт чи посадковий талон. Під кришкою з магнітним замком схований органайзер для блокнота, телефона тощо.

Одна із особливостей цієї моделі – інноваційний ремінь, який достатньо одного разу відрегулювати відповідно до вашого зросту і талії. В подальшому під час піших прогулянок ремінь можна залишати вільним для використання сумки на плечі або ж через плече. Коли ви сідаєте на велосипед чи мотоцикл, для надійної фіксації сумки ремінь треба застібнути на поясі – просто потягніть обидва його кінці і замкніть їх посередині за допомогою замка типу Sam Browne.

З внутрішньої сторони сумки надрукований фірмовий "паспорт" із полями для вписання імені та контактів власника.

BARBICAN створена нашими дизайнерами в Англії і виготовлена у Тоскані за найвищими стандартами ремісничої справи: лише ручна робота, бездоганна якість швів, кропітка праця над кожним виробом. 

  • Технічні особливості
  • Ширина : 390 мм
  • Висота : 280 мм
  • Глибина : 120 мм
  • Вага : 1450 г
  • Об'єм : 13 лДiзнатись детальнiше...
9900 грн
Наявність: Розпродано
Кількість