BRIXTON універсальна сумка

BRIXTON, БРІКСТОН – один із центральних районів Лондона, знаменитий своїм ринком.

Універсальна наплічна сумка-месенджер, яку також можна використовувати як сумку для покупок (тоут або шопер). Виготовлена із надзвичайно міцної водонепроникної брезентової тканини та першокласної натуральної шкіри європейського походження, фарбованої природніми розчинами. З плином часу BRIXTON набуватиме все більш стильного вигляду завдяки природньому зношуванню цих довговічних матеріалів. 

Як і наші месенджери серії Barbican, ця сумка має спеціальний ремінь, який можна легко закріпити на поясі для комфортної поїздки на велосипеді чи мотоциклі. Достатньо одного разу відрегулювати його довжину відповідно до вашого зросту і талії. В подальшому під час піших прогулянок ремінь можна залишати вільним для використання сумки на плечі або ж через плече. Коли ви сідаєте на велосипед чи моторолер, для надійної фіксації сумки ремінь треба застібнути на поясі – просто потягніть обидва його кінці і замкніть їх посередині за допомогою замка типу Sam Browne.

Сумка закривається магнітним замком. Всередині є кишеня для телефона та невелике відділення на замку для цінних дрібниць, зовні є додаткова кишеня для журналу чи книги. З внутрішньої сторони сумки також надрукований фірмовий "паспорт" із полями для вписання імені та контактів власника.

BRIXTON створена нашими дизайнерами в Англії і виготовлений у Тоскані за найвищими стандартами ремісничої справи: лише ручна робота, бездоганна якість швів, кропітка праця над кожним виробом. 

  • Технічні особливості
  • Ширина : 360 мм
  • Висота : 320-450 мм
  • Глибина : 120 мм
  • Вага : 1100 г
  • Об'єм : 14-19 л8400 грн
Наявність: Очікується
Кількість

THE STORY OF
J.B. BROOKS & CO. BIRMINGHAM
Est.1866

John Boultbee Brooks
John Boultbee Brooks
(1846-1921)

ПОЖИТТЄВИЙ
СЕРВІС

"It is not the name of Brooks which makes the saddle good,
but the saddle, and its excellence, that makes the name supreme."
(The Brooks Book for Cyclists, 1912)